Каталоги

День вишиванки

А як же вишивала рушники
І дарувала дітям на дорогу…
Щоб діти подолали всі шляхи
Й верталися до рідного порогу.
В тих вишиванках думи і пісні,
Про щастя мрії, туга за синами,
Тривога вічна, гарні дні ясні,
До Бога звернення — молитва мами.
Надія Красоткіна

19 травня учні 5 В класу провели фотоквест до Дня Вишиванки 2022 року. Діти мали виконати 7 завдань.

Також на уроці математики разом із вчителем Теслею О.М. провели захід «Українська вишиванка і математика».

 

Конкурс малюнків “Моя сім’я”

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки міської ради щодо відзначення Міжнародного Дня сім’ї, проведено конкурс малюнків “Моя сім’я”

Перше місце серед школярів 10 – 12 років зайняла Трофімчук Аріана учениця 6 Б класу. Вітаємо з перемогою.

Чорнобиль – вічний біль.

День землі.

Учні нашої школи долучилися до челенджу, який присвячений Всесвітньому Дню Землі!

День Землі — назва, яку використовують щодо різних заходів, що їх проводять навесні з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. Також «День Землі» — громадянська ініціатива, відкрита для приєднання будь-яких людей, груп і організацій.

За матеріалами Вікіпедія

“Благословення сходить з небес”

Пасхальний захід “Благословення сходить з небес” був проведений для учнів 5-А класу, де учні дізналися про традиції святкування світлого свята Пасхи. Працівники бібліотеки разом з класним керівником провели віртуальний квест “Знайди писанку” та вікторину “Пасхальні традиції Українського народу”.

Відео

Діти проти війни

Всі ми різні, але всі ми разом.

Для учнів 5-А класу була проведена інформаційна виховна бесіда щодо інформованості про дітей з особливими освітніми потребами.
Учні переглянули мультики, взяли участь у тренінгах та долучилися до акції підтримки дітей зі синдромом Дауна “Всі ми різні, але разом”.

 

Тиждень проінформованості про дітей з особливими освітніми потребами

21 березня з учнями 5 В було проведено виховну годину “Тиждень проінформованості про дітей з особливими освітніми потребами”. Говорили ми про відомих людей, які мали важкий життєвий шлях, але все ж змогли досягти найвищого успіху на світовому рівні.

 

Міжнародний день рідної мови.

День був встановлений у листопаді 1999 року на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

Наша школа долучилась до святкування.

 

 

День пам’яті Героїв небесної сотні

Уже восьмий рік поспіль українці вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вони полягли захищаючи нас від свавілля тодішньої влади, за честь і гідність українського народу.

Напередодні 20 лютого в нашій школі було проведено багато тематичних заходів на яких вшановували загиблих.

Класні керівники та бібліотекар Присяжна Алла Іванівна провели виховні години, наймолодші учні долучились до виготовлення колажів та паперових ангелів…

Учні старших класів провели вечори пам’яті.

 

Джерело головного зображення: https://www.slovoidilo.ua/2022/02/20/novyna/suspilstvo/sohodni-ukrayini-vshanovuyut-pamyat-heroyiv-nebesnoyi-sotni