Каталоги

Інтернет-просторі вільно і без страху.

Для гармонійного розвитку дітей дуже важливо розвивати їхні навички орієнтуватися не тільки у реальному світі, але й у віртуальному. 27 січня для семикласників СЗОШ №8 бібліотекарки філії №4 презентували інформаційний колаж «Школярі у цифровому просторі».
Як зробити світ цифрових технологій середовищем успіху для підлітків? Бібліотекарки впевнені, що дітей потрібно навчати здоровим диджитал-навичкам та основам цифрової безпеки. Чудовою базою для вироблення таких навичок є онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта».
Тож учням розповіли про представлені тут освітні серіали на різноманітну тематику. Переглядаючи їх, діти навчатимуться самостійно, а виконуючи тестові завдання, школярі зможуть підтвердити свої знання сертифікатами.
Розповідає учасниця заходу Даринка: «Я часто стикалася з булінгом у чатах. Буває дуже шкода тих, кого ображають у загальній стрічці. Це забирає бажання спілкуватися. Тепер, завдяки бібліотекарям, я дізналася про чат-бот “Кіберпес”, який створено для того, щоб допомогти жертвам кібербулінгу. Маю у планах переглянути серіал “Про кібербулінг для підлітків”, аби спілкуватися в інтернет-просторі вільно і без страху».
 

Пам’яті Героїв Крут.

Сьогодні ми вшановували пам’ять героїв Крут. З розповіді шкільного бібліотекаря Присяжної Алли Матвіївни дізналися про події 1918 р. , про подвиг молодих українців. Провели паралелі від минулого до сьогодення. Патріотичне виховання закладає міцний фундамент для активної, відповідальної, свідомої нації нескорених!

 

День соборності України (10 класи)

Сьогодні,24 січня, учні 10-х класів провели захід до Дня Соборності України також участь прийняли й молодші учні.
🇺🇦Під час заходу учні 10-А класу презентували відеоопитування учнів школи на тему«Що ви знаєте про День Соборності?»

 

День Соборності України

День соборності України у 3-А класі. У жвавій бесіді діти обговорили важливість цього дня, його значення . Розповіли, що їм відомо, а що нового дізналися.

Фестиваль Коляда-2023

В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, буде покараний людьми й Богом. Така людина блукає світом, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку та пристановища, бо вона загублена для свого народу. Традиції, як неписані закони, народжуються разом із народом і передаються з покоління в покоління, тобто стають традиційними. Ми також не повинні їх забувати.

Зимовий цикл свят припадає на поворотний момент у природі – зимове сонцестояння та на початок нового року, коли у людини виникає природне бажання передбачити майбутнє і водночас вплинути на нього. Саме тому в обрядах зимових свят так багато колядувань, щедрувань, ворожінь. В народі говорять: «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно взимку майже щодня – свято. Гарна коляда звучала і в стінах початкової школи. Проводжали діти зимові свята та закликали весну, а з нею МИР та ПЕРЕМОГУ!

Моя країна — Україна!

💙💛Моя країна — Україна!
У світі кращої нема.
Вона Соборна і єдина,
Моя Вітчизна дорога.
Одна, навіки нероздільна —
Ця рідна серцю сторона.
Ще волелюбна й суверенна —
У війнах вистоїть вона!

Сьогодні у 4-Б класі відбулася віртуальна екскурсія в минуле України.
Діти поринули у історію і дізналися як все відбувалося багато років тому, як українські землі об’єдналися у складі єдиної держави, що означає слово “соборність”, утворили живий ланцюг єдності.
Адже змалечку діти мають бути свідомі того, що лише в єдності і соборності ми можемо перемогти ворога та побудувати квітучу та незалежну Україну!💙💛

 

Методичне об’єднання класних керівників.

Перший робочий день нового року розпочався з методоб’єднання класних керівників, де відбувся обмін досвідом з питань національно-патріотичного виховання учнів.

Подорож зі св. Миколаєм.

Захоплюючу подорож у часі здійснили учні 4-А класу разом з бібліотекарем Присяжною А. М. аж до самого Миколая. Поповнили знання цікавими фактами та легендами.

 

Андріївські вечорниці.

Ось так сьогодні учні та вчителі мали змогу відсвяткувати «Андріївські вечониці».В першу чергу відбувся святковий ярмарок ,де учні могли почастуватися різними смаколиками.🍪😊

 

В той час, у актовій залі відбувались андріївські ворожіння 🔮та запальні танці🔥🔥

 

Також провели конкурс на найкращу калиту🥨школи:
Перше місце розділили 7-А і 6-В
Друге місце-5-Б
Третє-6-A,7-Б,7-В

В спортивній залі вібувалися парубоцькі розваги:хлопці брали участь у різних змаганнях💪,найголовніше з яких кусання калити.

Вітаємо команду 5-Б класу з перемогою👏

 

Козаки переможці

Вчителі Фізкультури Главацький В.М та Терлецький Д.О. провели з учнями 6 – В і 5 – Б класів спортивні змагання до Дня Збройних Сил України.

Учні змагалися в декількох турах (естафета, стрибки в мішках, волейбол…)

Переможцями стали учні  5 – Б класу. Всі учасники змагань отримали грамоти.