Будівництво шкільної їдальні

В лютому 2017 року з ініціативи батьків, адміністрації навчального закладу було створено ініціативну групу за участі депутатів міської ради, яка прийняла спільне рішення про скликання загальних зборів. Саме на цих зборах протокольно одноголосно було прийнято рішення про добудову їдальні до існуючого приміщення СЗОШ №8 ІІ-ІІІ ступенів. Разом з цим було розглянуто питання про спортивний майданчик, яке сьогодні завдяки співфінансування міськоі влади і держави вже реалізовано. З цими питаннями ініціативна група виступила на депутатських слуханнях і наші питання були винесенні на сесію міської ради, де їх підтримали наші обранці.

Спочатку було виділено кошти в сумі 322 000 гривень на проектно- кошторисну документацію а потім сесією і на саме будівництво. Кошторис будівництва складає біля 20 млн гривень. Перший транш виділено і вже вдало освоєно.

На подвір’ї школи ведеться будівництво. Територія забудови огороджена. Діти доступу до будівництва не мають.