Школа в змінах, нових проектах

Розпочався новий навчальний рік, а в школі: позитивні зміни – реалізуються нові проекти, нова допомога від спонсорів та громадських організацій, міської влади.

На стадії завершення створення кімнат для відпочинку та навчання для дітей з особливими освітніми потребами, кімната гігієни.

Розгорнуто цілий ряд будівельних робіт на реконструкції одного з кабінетів інформатики. Перед тим, як встановити комп’ютерну техніку, проводиться комплекс робіт в кабінеті: монтаж нової електропроводки, локальної мережі, ремонт стін, створення підвісної стелі, покладання нової підлоги, заміна дверей, меблів.

Учні та батьки слідкують за ходом робіт та змінами у школі із вдоволенням, підтримують педагогічний колектив та адміністрацію школи в її намірах змінити школу на краще.

Організовано також роботи по проведенню у школі кабельного Інтернету. Учні з нетерпінням чекають, поки у кожному навчальному кабінеті буде підключення до мережі Інтернет та створено нову шкільну локальну мережу.