Режим роботи школи

СТРУКТУРА НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА РОЗКЛАД КАНІКУЛ 2019/2020

Перша чверть. Початок навчального року в 2019 році, швидше за все, зміститься на 1 день через неділю, на яку припадає 1 вересня. Тому можна припустити, що на перший дзвінок школярі відправляться 2 вересня. Навчальний процес повинен закінчитися 25 жовтня (у п’ятницю).

Друга чверть. Приступити до уроків учням доведеться 4 листопада, ця чверть обіцяє бути найкоротшою – всього 7 навчальних тижнів.

Третя чверть. Найдовший період навчання 2019-2020 року розпочнеться 8 січня, відразу по завершенні новорічних свят.

Чверть повинна закінчитися в п’ятницю 20 березня, а вже з 23 березня почнуться Весняні канікули, які триватимуть до 29 березня включно.

Хоча якраз на третю чверть припадає період масового захворювання на грип та ГРВІ, тому не виключено, що дати і графік можуть бути скориговані за епідеміологічними показаннями.

Четверта чверть. Початок останньої чверті навчального року 2019-2020 припаде на понеділок 30 березня.

Триватиме вона приблизно 9 тижнів, до 29 травня (п’ятниця). Таким чином літні канікули у школярів стартуватимуть точно з понеділка 1 червня.

Дати останніх дзвінків щорічно зазнають змін, тому закінчення четвертої чверті в 2020 році теж може бути перенесено.

Закінчитися літні канікули повинні традиційно, 31 серпня, яке припаде на понеділок, а вже у вівторок, 1 вересня, розпочнеться новий 2020-2021 навчальний рік.

Правила внутрішнього розпорядку для працівників спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Хмельницького.  Затверджено рішенням педагогічної ради (переглянути правила)

Розклад дзвінків

Розклад уроків (переглянути)

Розклад консультацій