Педагогічні ради школи

«Профорієнтація учнів школи  як механізм формування навиків свідомого професійного вибору та творчого розвитку особистості»

25 березня відбулося засідання педагогічної ради школи.

Порядок денний:

1. Профорієнтація учнів школи  як механізм формування навиків свідомого професійного вибору та творчого розвитку особистості (доповідач заступник директора з виховної роботи Малюкова О.А.)
  2. Вплив інформаційних технологій на вибір професії (Кравчук Г.Т.)
  3. Комунікативна роль англійської мови у професійному визначенні люди (Васильєва Р.Г.)
  4. Виховання творчої особистості засобами мистецтва (Слободянюк Т.П.)
  5. Фінансова грамотність школярів як важлива необхідність успішного адаптування у соціумі (Матвійчук В.В.)
  6. Психолого-педагогічний супровід в контексті професійного визначення учнів (Мельник О.О.)
  7. Формування в учнів активної життєвої позиції як чинник, що впливає на професійне становлення особистості (Хмельницька Н.М.)

Доповідь Малюкової О.А.

В обговоренні брали участь: вчитель англійської мови, голова методичного об’єднання класних керівників Матвійчук В.В., вчитель музики Слободянюк Т.П., вчитель англійської мови Васильєва Р.Г., вчитель інформатики Кравчук Г.Т., практичний психолог Мельник О.О.,заступник директора з НВР Маланчій В.О.

Матеріали педагогічної ради

Співдоповідь президента школи Крушинської Анастасії