Прийом учнів до 1 класу

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ УЧНІВ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 м. Хмельницького з 01 березня 2022 року оголошує набір дітей до 1-го класу на 2022-2023 н.р.

Школа функціонує у режимі повного дня:

• навчальні заняття;
  • група подовженого дня;
  • дворазове харчування;
  • заняття за інтересами, гурткова робота;
  • спортивні секції;
  • студія народного танцю;

У школі обладнано класні кімнати, ресурсні кімнати, кімнату ЛФК. З дітьми працюють корекційні педагоги, логопеди, психолог, соціальний педагог

Для зарахування до нашого закладу необхідно подати наступні документи:

1. Копію свідоцтва про народження дитини.
  2. Оригінал медичної довідки за формою № 086-1/о, завірений державною медичною установою, «Карта профілактичних щеплень» за формою № 063/о.
  3. Документ, що підтверджує наявність права на першочергове зарахування: проживання на території обслуговування школи; роботу одного з батьків дитини у школі; навчання у школі рідного брата чи сестри.
  4. Заяву встановленого зразка та згоду на обробку персональних даних  пишуться в закладі одним із батьків)

З додатку до наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 06.11.2020 року № 162

Території обслуговування закріплені за закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності Хмельницької міської територіальної громади Читати весь додаток.

Ступінь надання освіти: початкова, базова.

Карта території шкіл 2020-2021 н.р.

Ескіз карти

Перейди до завантаження карти