Електронна бібліотека

Електронна бібліотека розроблена відповідно до статті 75 Закону України «Про освіту», згідно якої центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки забезпечує створення та функціонування спеціального інформаційного ресурсу в мережі Інтернет, на якому у вільному доступі в повному обсязі розміщуються безкоштовні електронні версії підручників або електронні підручники для здобуття повної загальної середньої освіти.

Електронні версії підручників для учнів 1-х класів

Електронні версії підручників для учнів 5-х класів

Електронні версії підручників для учнів 10-х класів

Авторські електронні посібники, створені педагогами школи

Електронний посібник для дистанційного навчання інформатики в 10 класі: програма, календарне планування вибіркового модулю.

1. Базовий модуль з інформатики (перейти на сайт)
  2. Вибірковий модуль “Графічний дизайн” (перейти на сайт)

Уроки інформатики на авторському сайті вчителя Кравчук Г.Т.:

1. Профільний курс інформатики для 10 класу. Мова програмування Python (перейти на сайт)
  2. Профільний курс інформатики в 11 класі. Мова програмування C# (перейти на сайт)

Електронний посібник “Мистецтво” для 9 класу (за підручником Масол Л.М.) (перейти на сайт)

“Художня культура”, електронний посібник для 10 класу (перейти на сайт)

“Художня культура”, електронний посібник для 11 класу (перейти на сайт)

Комплекти навчальних комп’ютерних презентацій для вивчення предметів:

Природознавство 5 клас (перейти на сайт вчителя хімії Мороз Л.О.)

Комплект навчальних комп’ютерних презентацій з географії для 9 класу (автори проекту вчитель географії Цепко О.О., вчитель інформатики Кравчук Г.Т. та учні 9 -Б класу (перейти на сторінку з матеріалами)

Хімія 9 клас (перейти на авторський сайт вчителя хімії Мороз Л.О.)

Допрофільне вивчення інформатики. Курс “Інструменти для веб-дизайну” (перейти на сторінку авторського сайту вчителя Кравчук Г.Т.)