Соціальний захист

Соціальна підтримка дітей пільгових категорій, що навчаються у школі, проводиться згідно з діючим законодавством. На початок навчального року були підготовлені списки учнів пільгових категорій. Кількість дітей у  них становить:

• Дітей – сиріт – 1
  • Діти, які позбавленні батьківського піклування – 5
  • Діти з інвалідністю  (за посвідченням) – 45
  • Діти, які мають статус «Дитина-чорнобилець» – 1
  • Діти з багатодітних сімей – 88
  • Діти з малозабезпечених сімей – 7
  • Діти учасників ООС – 60
  • Кількість неповних сімей – 99
  • Кількість сімей одиноких матерів – 19
  • Кількість сімей, батьки яких виїхали за межі України на роботу – 4
  • Діти, які навчаються на індивідуальному навчанні – 6

Соціальна допомога дітям пільгових категорій

Дитина-сирота та діти, що знаходяться під опікою, отримали кошти на шкільну та спортивні форми,  було організоване пільгове безкоштовне  харчування.

Пільгові категорії: малозабезпечені, діти учасників бойових дій  також мали пільгове безкоштовне  харчування;  учні будуть мати можливість оздоровитись за рахунок бюджетних коштів у таборі «Чайка», у таборі з денним перебуванням «Прибузька республіка».

Збереження та зміцнення здоров’я учнів

У 2018 року в школі тривав місячник здорового способу життя, в рамках якого запрошувались лікарі, соціальні працівники, проводились заходи щодо здорового способу життя.

Протягом навчального року класні керівники проводили батьківські лекторії за темою «Здоровий спосіб життя».

Але на цьому робота по темі не закінчена. Школа буде постійно працювати над тим, аби по праву називатися «Школою здорової дитини».

Медичний огляд

1. Учні школи оглядаються лікарем школи 1 раз в рік на протязі навчального року
  2. Діти 11 років (2007 р.н.) пройшли медогляд в поліклініці спеціалістами: окуліст, хірург, ортопед, стоматолог (80 дітей мають довідки про обстеження)
  3. Діти 14 років (2004 р.н.) пройшли медогляд в поліклініці спеціалістами: хірург, стоматолог, ендокринолог, гінеколог (дівчатка) (73 дитини мають довідки про обстеження)
  4. Зроблено на протязі навчального року 991 щеплення та Р-манту, при кожному щепленні дитина оглядалась лікарем.

Забезпечення харчування учнів школи

1. Забезпечено необхідне дотримання нормативно-правових документів щодо організації харчування у школі.
  2. Організовано  з 03.09.2018 року безпечне та якісне харчування учнів 1-4 класів за рахунок бюджетних коштів згідно розробленого перспективного меню сніданків вартістю 12.00 грн.
  3. Забезпечено надання безоплатних сніданків вартістю 12.00 грн. учням пільгових категорій (дітям-сиротам, дітям,  позбавлених батьківського піклування та дітям із малозабезпечених сімей, дітям працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків).
  4. Організовано за рахунок бюджетних асигнувань часткове харчування вихованців груп продовженого дня.
  5. Забезпечено гарячим харчуванням вартістю 12.00 грн. протягом усього періоду навчання учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах (33 учні).

Дотримання вимог охорони дитинства, безпеки життєдіяльності

Безпека життєдіяльності наших учнів – це продовження теми «Здоровий спосіб життя».

З метою забезпечення права учнів на безпечні умови навчання, організації роботи щодо попередження дитячого травматизму у школі були видані накази по школі: “Про затвердження заходів з попередження дитячого травматизму та збереження життя та здоров’я дітей на 2019 р.”,  “Про стан з безпеки життєдіяльності за 2018 рік, профілактики дитячого травматизму та посилення контролю за станом дитячого травматизму”, питання «Техніка безпеки та причини травматизму у школі» розглядалося  на методоб’єднання класних керівників, проведена профілактична робота з охорони життя та здоров’я учнів.

Проведена профілактична робота з охорони життя та здоров’я учнів, а саме:

1. Тижні безпеки дитини (протягом року)
  2. Місячник здорового способу життя (квітень 2018 р.);
  3. День ЦЗ та пожежної безпеки з відпрацюванням плану евакуації учнів та працівників школи  (квітень 2018 р.);
  4. Всеукраїнський рейд «Увага! Діти на дорозі!» (вересень 2018 р.);
  5. «Олімпійський тиждень» (04.09.-09.09. 2018 р.);
  6. Інструктажі з ТБ про попередження всіх видів дитячого травматизму (1-11 класи, протягом року);
  7. Проведені батьківські лекторії «Безпека дітей у побуті», «Поведінка у разі виникнення надзвичайних ситуацій».

Проведена профілактична робота з охорони життя та здоров’я учнів, а саме:

Ведуться журнали реєстрації нещасних випадків під час навчально-виховного процесу. Наказами по школі створюються комісії  з питань розслідування нещасних випадків серед учнів школи під час навчально-виховного процесу.

Надання соціальної підтримки та допомоги (літо 2018)

Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Чайка» Хмельницької міської ради у 2018 році виділив учням пільгових категорій 9 безкоштовних путівок.

У таборі з денним перебуванням «Прибузька республіка» займалися 2 учні школи.